Meist

MIKS MEID VALIDA

Vastupidavad reisikohvrid

Meie kohvrivalikus on moodsad ja trendikad kohvrid. Kõik kohvrid on valmistatud tugevatest ja töökindlatest materjalidest.

Tasuta kohaletoimetamine

Kõikidel üle €65 toodetele pakutame tasuta kohaletoimetamist Eesti piires.

Klienditeenindus

Oleme avatud klientidega suhtlema ning pakkuma igapoolset abi parima kohvri valimisel.

Kirjuta meile!

MEIE LUGU

Kohvrimaailm on praktiliste ja vastupidavate kohvrite müüja Eestis, kes pakub laia valikut erineva disainiga kohvreid taskukohaste hindadega. Oleme pühendunud pakkuma oma klientidele parimat võimalikku valikut ja teenindust, et aidata neil leida täiuslik kohver oma reisideks ja seiklusteks.

Mis teeb meid eriliseks?

Kvaliteet ja vastupidavus: Meie poolt pakutavad kohvrid on valmistatud kõrgekvaliteedilistest materjalidest, mis tagavad nende vastupidavuse ja pikaealisuse. Me teeme koostööd ainult tunnustatud brändidega, kes on tuntud oma tipptasemel toodete poolest.

Mitmekülgne valik: 

Kohvrimaailm pakub laia valikut erineva suuruse, stiili ja funktsioonidega kohvreid. Olgu teie vajaduseks ärikohver, reisikohver, käsipagasi kohver või hoopis lastele mõeldud kohver, meie valikust leiate kindlasti sobiva lahenduse.

Taskukohased hinnad: 

Me usume, et kvaliteetne kohver ei peaks olema kallis luksustoode. Pakume konkurentsivõimelisi hindu, et muuta kvaliteetsete kohvrite omamine taskukohaseks igale reisisellile. Meie eesmärk on pakkuda suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet.

Klienditeenindus: 

Kohvrimaailma meeskond on pühendunud klientide rahulolu tagamisele. Meie sõbralikud ja asjatundlikud töötajad on valmis teid aitama, pakkudes professionaalset nõu ja abi õige kohvri valimisel. Teie rahulolu on meie jaoks prioriteet.

Olenemata sellest, kas olete pikaajaline reisisell või alles alustate oma seikluslikku teekonda, oleme siin, et aidata teil leida täiuslik kohver. Tutvuge meie veebipoega, sirvige meie laia valikut ja võtke meiega ühendust, kui teil on küsimusi või vajate abi. Täname, et valisite Kohvrimaailma oma kohvri vajaduste rahuldamiseks!

TAGASISIDE KLIENTIDELT

Olen äärmiselt rahul Kohvrimaailma kohvriga! Nad pakuvad suurepärast valikut kvaliteetseid kohvreid. Ja hind on ka meie pere jaoks vastuvõetav. Lisaks sain väga asjalikku nõu õige reisikohvri valimisel. Soovitan Kohvrimaailma kõigile, kes otsivad usaldusväärset ja taskukohast kohvrite müüjat!
Maria
Reisiarmastaja Tallinnast
Olen juba mitu korda ostnud kohvri Kohvrimaailmast ning iga kord olen ostuga väga rahule jäänud. Nende pakutavad kohvrid on vastupidavad ja vastavad täielikult minu vajadustele. Minu eelnevatel kohvritel on rattad olnud murekohaks, Kohvrimaailma kohvritel on see-eest väga vastupidavad ja töökindlad rattad. Kohvrimaailma meeskond on alati sõbralik ja abivalmis ning nende kiire tarne tagab, et ma saan oma uue kohvri kiiresti kätte. Olen äärmiselt rahul Kohvrimaailma teenusega ning soovitan neid kindlasti teistele reisisõpradele!
Kristina
Reisiarmastaja Pärnust
0
+
RAHUOLEVAT KLIENTI
0
KOHVRIEKSPERTI
0
+
KOHVITASSI
0
%
POSITIIVSEID OSTUKOGEMUSI